PRACOWNIA KRAWIECKA
Szycie firan i zasłon na wymiar - profesjonalnie i szybko
PRACOWNIA KRAWIECKA
Wszywanie zamków błyskawicznych
PRACOWNIA KRAWIECKA
Drobne przeróbki krawieckie np. skracanie, zwężanie ...
PRACOWNIA KRAWIECKA
Szeroki zakres usług krawieckich - konkurencyjne ceny

Kozłowski pracownia krawiecka

Usługi krawieckie Rzeszów & Szycie pokrowców na sprzęt i instrumenty muzyczne w Rzeszowie – Kozłowski Cover System. Zapraszamy.

W naszej pracowni usługi krawieckie wykonuje doświadczona krawcowa, z przeszło 25-letnim stażem pracy zarówno w krawiectwie lekkim, jak i ciężkim. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi podczas 5 letniej pracy w salonie sukien damskich słynnej brytyjskiej projektantki mody Victorii Beckham.

Posiadamy dobrze wyposażoną pracownię w przemysłowe maszyny krawieckie m.in.: stębnówka, stębnówka z potrójnym transportem, overlock, renderka.

Wszystkie usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, o czym świadczy szereg zadowolonych klientów, którzy bez wahania wstawiają nam rekomendacje na portalu społecznościowym Facebook.

9- Pracownia Krawiecka Rzeszów Budziwojska - Usługi krawieckie Rzeszów - szycia firan i zasłon na wymiar
17 - literki materiałowe imiona dzieci - Pracownia Krawiecka Rzeszów Budziwojska - Usługi krawieckie Rzeszów

Usługi krawieckie rzeszów

Świadczymy szeroki zakres usług krawieckich:

Gwarantujemy fachowe oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie krawiectwa lekkiego i ciężkiego. Konkurencyjne ceny usług krawieckich w Rzeszowie.

szycie firan i zasłon

Świadczymy usługę szycia firan i zasłon na zamówienie, na indywidualny wymiar. Szyjemy m.in. zazdroski, firany, zasłony – idealnie dopasowane do wystroju i warunków w dekorowanym lokalu, a także indywidualnych potrzeb. Szyjemy praktyczne firany dziecięce, firany kuchenne, firany do sypialni oraz firany do salonów.

Krawiectwo nie ma przed nami tajemnic, dlatego też jesteśmy w stanie uszyć każdą firanę i zasłonę oraz wyposażyć ją w dowolny, preferowany przez klienta sposób montażu – do wyboru są różne taśmy marszczące, szelki i przelotki.

Eleganckie i dobrze uszyte firany oraz zasłony niewątpliwie ocieplają wnętrze, dodają charakteru, a przede wszystkim wprowadzają do wnętrz domowe ciepło i przytulną atmosferę.

Zaufali nam - Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe

Pracownia Krawiecka ul.Budziwojska 194 w Rzeszowie

Pracownia Krawiecka Rzeszów - Kozłowski Cover System - Budziwojska Rzeszów